golge
Aka Tente Kimdir?

1991 yılından bu yana ileriye yönelik titiz işçiliklerle çalışan ilk üretici firmalardandır. bünyemizde ki tüm ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

 

1991 yılından bu yana ileriye yönelik titiz işçiliklerle çalışan ilk üretici firmalardandır. bünyemizde ki tüm ürünlerimiz kendi imalatımızdır. ürünlerimizde malzeme konusunda kaliteyi ön planda tutan AKA tente % 90 alüminyumdan imal edildiği ve paslanmazdan imal edilmiş ekipmanlar kullandığı için paslanma sorunu bulunmamaktır. avrupa standartlarında tente imal eden firmamızın özel alışımlı alüminyumdan enjeksiyon dökümle imal edilip, titiz işçilik, satış sonrası yaygın servis hizmetiyle bu sektörün önde gelen ilk üretici firmalarındandır. ürün yelpazemiz mafsallı tenteler - çift yönlü açılımlı tenteler - yarım kasetli / tam kasetli - körüklü tente - klasik tente - sabit tenteler - kapı girişleri - karpuz dilimi - portakal dilimi - motorlu tenteler / otomatik tenteler - uzaktan kumandalı tenteler - çadır ve branda kaplamalarından oluşmaktadır.

 

 

Neler Yapıyoruz?

Kasetli & Klasik Tente...

İşyerilerinizin, mağazalarınızın, evinizin balkon pencere ve cephelerini yağmur ve güneş etkisinden korur, gölge alanlar oluşturur, estetik bir görüntüye sahiptir.

Kapama Sistemleri & Dikey Perde Sistemleri...

Mekanlarınızda şeffaf kapama ihtiyaçlarınız için projenize uygun tasarım ve uygulama yapmaktayız.

Raylı & Spotlu Kasetli Tente...

Raylı & Spotlu Kasetli Tente üretiminde kullandığımız kumaşlar su ve kir tutmaz çok üzun süreler çürümez ve formunu korur cinsten kumaşlardır.

Pencere Tipi Kasetli ve Sabit Tenteler...

Pencere Tipi Kasetli ve Sabit Tente üretiminde kullandığımız kumaşlar su ve kir tutmaz çok üzun süreler çürümez ve formunu korur cinsten kumaşlardır.

Çift Taraflı Kartal Körüklü Tenteler...

Çift Taraflı Kartal KörüklüTente üretiminde kullandığımız kumaşlar su ve kir tutmaz çok üzun süreler çürümez ve formunu korur cinsten kumaşlardır.

 

 

narenciye_paketleme_dahafazla